antic cafe
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bine ati venit in situl in care se aduna fanii An Cafe!NYAPPY o(≧∀≦)o!

 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 blogul lor

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Cafekko-girl
Admin
Cafekko-girl



blogul lor Empty
MesajSubiect: blogul lor   blogul lor Icon_minitimeDum Mar 29 2009, 16:10

deci,cum probabil stiti deja,blogul lor tradus in engleza il gasiti aici: http://blogs.myspace.com/index.cfm?fuseaction=blog.ListAll&friendID=1000253421
si aici vom vorbii despre ce mai posteaza ei... :X
deci,ca sa incep eu....miku spune bonjour...ce kawaii >.<...dar din pacate,el nu posteaza atat ca teruki...cred ca incepe sa-mi placa mai mult de teruki...ati vazut ce bn arata in poza aia din 29 martie?....ce pacat ca au parasit europa...nu au trecut pe la noi... U.U
iar miku nu stie sa recunoasca prea bine vinurile bune...nu-i place alcoolul!ce bine!!!
Sus In jos
Sayuri
Moderator
Sayuri



blogul lor Empty
MesajSubiect: Re: blogul lor   blogul lor Icon_minitimeLun Mar 30 2009, 19:47

wooow am intrat shi yo ... ce thare ....mi-a pl postu' lu' kanon despre Bordeaux faza cu ananasu' Smile) Razz mddaa shi "I felt like a beast." ... wooooooow ce nebun pirat
Sus In jos
Cafekko-girl
Admin
Cafekko-girl



blogul lor Empty
MesajSubiect: Re: blogul lor   blogul lor Icon_minitimeMar Apr 21 2009, 22:25

ati vazut ce a postat kanon acu'...cateva zile?ca aschimbat toti yeni in mexic,sau brazilia,nu mai stiu si cand a ajuns in sua nu a mai avut niciu ban,pt ca nu mai voiau aia sa schimbe banii Smile) a fost chiar amuzant...sau teruki,ca sia- pierdut camera...si aia a fost super funny...pacat ca lui miku nu i s-a intamplat nicio poznaie...
Sus In jos
Continut sponsorizat





blogul lor Empty
MesajSubiect: Re: blogul lor   blogul lor Icon_minitime

Sus In jos
 
blogul lor
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
antic cafe :: An Cafe :: An Cafe~~generalitati-
Mergi direct la: