antic cafe
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bine ati venit in situl in care se aduna fanii An Cafe!NYAPPY o(≧∀≦)o!

 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ce ai vrea sa fie pt u?

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
DarkGirl

DarkGirl



Ce ai vrea sa fie pt u? Empty
MesajSubiect: Ce ai vrea sa fie pt u?   Ce ai vrea sa fie pt u? Icon_minitimeMier Mar 25 2009, 20:27

Deci,ce ati vrea sa fie Taku pt voi?Eu raspund mai incolo ^^
Sus In jos
Cafekko-girl
Admin
Cafekko-girl



Ce ai vrea sa fie pt u? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai vrea sa fie pt u?   Ce ai vrea sa fie pt u? Icon_minitimeMier Mar 25 2009, 22:59

prieten foarte bun,cu care sa ma inteleg foarte bine,si sa ne pertrecem zilele impreuna...ca noptile le petrec cu miku Razz Laughing
Sus In jos
Caroline

Caroline



Ce ai vrea sa fie pt u? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai vrea sa fie pt u?   Ce ai vrea sa fie pt u? Icon_minitimeMier Mar 25 2009, 23:01

Cafekko-girl a scris:
prieten foarte bun,cu care sa ma inteleg foarte bine,si sa ne pertrecem zilele impreuna...ca noptile le petrec cu miku Razz Laughing
La fel, la fel...ah...sa sti ca n'am incercat in 3....si nici n'am de gand sa icnerc =]]...*eh..glumeam desigur =]]*
Sus In jos
DarkGirl

DarkGirl



Ce ai vrea sa fie pt u? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai vrea sa fie pt u?   Ce ai vrea sa fie pt u? Icon_minitimeMier Mar 25 2009, 23:04

Pfoai...eu stiu foarte bine ce as vrea sa fie pt mine dar mie rusine sa zic Embarassed Embarassed Embarassed intelegeti voi =))
Sus In jos
Sayuri
Moderator
Sayuri



Ce ai vrea sa fie pt u? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai vrea sa fie pt u?   Ce ai vrea sa fie pt u? Icon_minitimeJoi Mar 26 2009, 20:03

poi Kanon,Miku ,Bou-kun,Takuya ash vrea sa fie shi prieteni cu mn ..cea ce e fff importatnt ...dar shi mai moolt dak se poate dc noop Twisted Evil
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce ai vrea sa fie pt u? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai vrea sa fie pt u?   Ce ai vrea sa fie pt u? Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce ai vrea sa fie pt u?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
antic cafe :: An Cafe :: Takuya-
Mergi direct la: