antic cafe
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bine ati venit in situl in care se aduna fanii An Cafe!NYAPPY o(≧∀≦)o!

 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Intrebari si raspunsuri

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Cafekko-girl
Admin
Cafekko-girl



Intrebari si raspunsuri Empty
MesajSubiect: Intrebari si raspunsuri   Intrebari si raspunsuri Icon_minitimeVin Mar 20 2009, 14:56

aici e locul celor care au aflat doar de putin timp de an cafe sau de cei experti care au nelamuriri...cam ca mine :> lol! ...sunt doar curioasa...stie cineva daca miku sau ceilalti din trupa ...are careva prietena?
Sus In jos
(...[Ayu]...)
Moderator
(...[Ayu]...)



Intrebari si raspunsuri Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari si raspunsuri   Intrebari si raspunsuri Icon_minitimeMar Mar 24 2009, 21:25

Poi,pe myspace-ul lui Miku scria : in relationship
Dar daca el e fericit si eu sunt!
Sus In jos
Sayuri
Moderator
Sayuri



Intrebari si raspunsuri Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari si raspunsuri   Intrebari si raspunsuri Icon_minitimeMar Mar 24 2009, 21:40

mddda asha e miku e singurul care are prietena .... pacat ..adik bn ptr el Smile
Sus In jos
Cafekko-girl
Admin
Cafekko-girl



Intrebari si raspunsuri Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari si raspunsuri   Intrebari si raspunsuri Icon_minitimeMar Mar 24 2009, 22:10

hmm...ma intreb cum arata....ce fata norocoasa...
Sus In jos
DarkGirl

DarkGirl



Intrebari si raspunsuri Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari si raspunsuri   Intrebari si raspunsuri Icon_minitimeMier Mar 25 2009, 20:07

Daca e adevarat ca are o prietena.....atunci aia e intradevar norocoasa ^^
Sus In jos
Cafekko-girl
Admin
Cafekko-girl



Intrebari si raspunsuri Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari si raspunsuri   Intrebari si raspunsuri Icon_minitimeMier Mar 25 2009, 22:53

dar totusi...unde scrie?...ca eu am intrat pe myspace-ul lor si nu scria nimic de genu....
Sus In jos
DarkGirl

DarkGirl



Intrebari si raspunsuri Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari si raspunsuri   Intrebari si raspunsuri Icon_minitimeMier Mar 25 2009, 22:54

Poate nu vrea sa dezvaluie adevarul dar eu una nu cred ca are prietena....
Sus In jos
Caroline

Caroline



Intrebari si raspunsuri Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari si raspunsuri   Intrebari si raspunsuri Icon_minitimeMier Mar 25 2009, 22:56

Eu din cate stiu niciun membru al trupei An Cafe nu are prietena...am vazut sie upe myspaceul lui Miku chestia aia..acum nici nu stiu ce sa spun....oare chiar o fi ala myspace'ul lui?
Pe cel al trupei nu scrie nimic
Sus In jos
Sayuri
Moderator
Sayuri



Intrebari si raspunsuri Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari si raspunsuri   Intrebari si raspunsuri Icon_minitimeJoi Mar 26 2009, 19:27

tot pe forumu' lu' anabelle ...a intr o fata sh takuya a spus k miku e singurul care are prietena
Sus In jos
DarkGirl

DarkGirl



Intrebari si raspunsuri Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari si raspunsuri   Intrebari si raspunsuri Icon_minitimeJoi Mar 26 2009, 19:48

Deci sa lamurim...fata aceea care l-a intrebat pe Taku eram eu Very Happy ah da si eu cred ca cei de la an cafe sunt singuri...altfel s-ar fi aflat deja pe tot netu si sigur nu noi romanii am fi primi care ar sti....
Sus In jos
Sayuri
Moderator
Sayuri



Intrebari si raspunsuri Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari si raspunsuri   Intrebari si raspunsuri Icon_minitimeJoi Mar 26 2009, 20:19

really ? n-am shtiut:) dar pana la urma yo nu cred k anabelle ne minte cu id-urile lor noop tuh ce zici?
Question
adik nu avea de unde sa scoata atatea rasp de la ea ...sincer
nush ce sa zic ... shi totushi ... e ceva ....knd cik mi-a rasp bou-kun ... mi-a spus " roag-o pe anabelle sa-tzi dea id meu "
sincer nush ce sa mai cred ... confused


Ultima editare efectuata de catre Sayuri in Joi Mar 26 2009, 20:26, editata de 1 ori
Sus In jos
DarkGirl

DarkGirl



Intrebari si raspunsuri Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari si raspunsuri   Intrebari si raspunsuri Icon_minitimeJoi Mar 26 2009, 20:22

Ah intreaba-ma pe mine niste intrebari pt an cafe sa vezi cum ti le scot ...
Sus In jos
Sayuri
Moderator
Sayuri



Intrebari si raspunsuri Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari si raspunsuri   Intrebari si raspunsuri Icon_minitimeLun Apr 13 2009, 16:57

defapt nu mintzea ..tocmai mi-a dat id-ul lui bou-kun cyclops
Sus In jos
DarkGirl

DarkGirl



Intrebari si raspunsuri Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari si raspunsuri   Intrebari si raspunsuri Icon_minitimeLun Apr 13 2009, 21:46

Mare scofala si eu am id-ul lu toti si culmea ca ea are alte id-uri si eu am altele bine le am si pe cele care le are ea dar nu la toti decat la trei Very Happy
Sus In jos
Sayuri
Moderator
Sayuri



Intrebari si raspunsuri Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari si raspunsuri   Intrebari si raspunsuri Icon_minitimeMar Apr 14 2009, 10:40

ahha fain dar poate au shi ei mai moolte id-uri Suspect ...oricum e bn shi asha
apropo tuh de unde le ai?
Sus In jos
DarkGirl

DarkGirl



Intrebari si raspunsuri Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari si raspunsuri   Intrebari si raspunsuri Icon_minitimeMar Apr 14 2009, 12:29

De prin colo de prin coace =)) de la prieteni care le au si ei de la prieteni....ah si cica bou acum e on >.>
Sus In jos
Sayuri
Moderator
Sayuri



Intrebari si raspunsuri Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari si raspunsuri   Intrebari si raspunsuri Icon_minitimeMar Apr 14 2009, 12:29

dap vb cu el I love you
Sus In jos
DarkGirl

DarkGirl



Intrebari si raspunsuri Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari si raspunsuri   Intrebari si raspunsuri Icon_minitimeMar Apr 14 2009, 18:54

Dah dar eu nu cred ca e bou >.> o prietena o borbit cu el ....
Apropo e visual kei nu key Very Happy
Sus In jos
Sayuri
Moderator
Sayuri



Intrebari si raspunsuri Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari si raspunsuri   Intrebari si raspunsuri Icon_minitimeMar Apr 14 2009, 19:32

shi eu am vb shi chiar cred ca e el ..shi shtiu ca e kei nu key dar arata mai fain key:P lol!
Sus In jos
Cafekko-girl
Admin
Cafekko-girl



Intrebari si raspunsuri Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari si raspunsuri   Intrebari si raspunsuri Icon_minitimeMar Apr 21 2009, 22:16

hey hey....prea mult off-topic am facut un topic in care sa vorbiti despre asta.totusi,mai am o intrebare...care e myspacul acela a lui miku?dati link
Sus In jos
Continut sponsorizat





Intrebari si raspunsuri Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari si raspunsuri   Intrebari si raspunsuri Icon_minitime

Sus In jos
 
Intrebari si raspunsuri
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
antic cafe :: An Cafe :: An Cafe~~generalitati-
Mergi direct la: