antic cafe
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bine ati venit in situl in care se aduna fanii An Cafe!NYAPPY o(≧∀≦)o!

 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 cele mai frumoase avatare si semnaturi~~ partea I~~

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Cafekko-girl
Admin
Cafekko-girl



cele mai frumoase avatare si semnaturi~~ partea I~~ Empty
MesajSubiect: cele mai frumoase avatare si semnaturi~~ partea I~~   cele mai frumoase avatare si semnaturi~~ partea I~~ Icon_minitimeMar Mar 24 2009, 22:28

deci,cine vrea sa participe?
si eu particip! Laughing
EDIT:deci,ca sa facem lucrurile mai clare:inscrierea se face pana in 30 martie,iar dupa aceea,votarea pana in 15 aprilie...primiti 30 nyappy daca castigati concursul!


Ultima editare efectuata de catre Cafekko-girl in Joi Mar 26 2009, 21:03, editata de 1 ori
Sus In jos
Sayuri
Moderator
Sayuri



cele mai frumoase avatare si semnaturi~~ partea I~~ Empty
MesajSubiect: Re: cele mai frumoase avatare si semnaturi~~ partea I~~   cele mai frumoase avatare si semnaturi~~ partea I~~ Icon_minitimeMier Mar 25 2009, 21:13

particip Rolling Eyes

EDIT by admin: scuze sayuri,dar n-ai semnatura....
mi-am facut-o dar nush dc nu imi apare .... mai pun incerc odata


Ultima editare efectuata de catre Sayuri in Joi Mar 26 2009, 19:24, editata de 1 ori
Sus In jos
DarkGirl

DarkGirl



cele mai frumoase avatare si semnaturi~~ partea I~~ Empty
MesajSubiect: Re: cele mai frumoase avatare si semnaturi~~ partea I~~   cele mai frumoase avatare si semnaturi~~ partea I~~ Icon_minitimeMier Mar 25 2009, 21:22

Particip si eu ^_____^
Sus In jos
Caroline

Caroline



cele mai frumoase avatare si semnaturi~~ partea I~~ Empty
MesajSubiect: Re: cele mai frumoase avatare si semnaturi~~ partea I~~   cele mai frumoase avatare si semnaturi~~ partea I~~ Icon_minitimeMier Mar 25 2009, 21:27

particip si eeeeu!!..>.>
Sus In jos
Sayuri
Moderator
Sayuri



cele mai frumoase avatare si semnaturi~~ partea I~~ Empty
MesajSubiect: Re: cele mai frumoase avatare si semnaturi~~ partea I~~   cele mai frumoase avatare si semnaturi~~ partea I~~ Icon_minitimeJoi Mar 26 2009, 20:38

incerc , incerc shi incerc ..... No
Sus In jos
Sayuri
Moderator
Sayuri



cele mai frumoase avatare si semnaturi~~ partea I~~ Empty
MesajSubiect: Re: cele mai frumoase avatare si semnaturi~~ partea I~~   cele mai frumoase avatare si semnaturi~~ partea I~~ Icon_minitimeJoi Mar 26 2009, 20:56

ohhh a dat dumnezeu merge deci particip:* in sfartshit
Sus In jos
Cafekko-girl
Admin
Cafekko-girl



cele mai frumoase avatare si semnaturi~~ partea I~~ Empty
MesajSubiect: Re: cele mai frumoase avatare si semnaturi~~ partea I~~   cele mai frumoase avatare si semnaturi~~ partea I~~ Icon_minitimeJoi Mar 26 2009, 21:01

Sayuri a scris:
ohhh a dat dumnezeu merge deci particip:* in sfartshit
da,si mie mi s-a intamplat asta la inceput...trebuia sa bifezi atunci cand postezi mesajul "adauga semnatura"....
Sus In jos
Sayuri
Moderator
Sayuri



cele mai frumoase avatare si semnaturi~~ partea I~~ Empty
MesajSubiect: Re: cele mai frumoase avatare si semnaturi~~ partea I~~   cele mai frumoase avatare si semnaturi~~ partea I~~ Icon_minitimeVin Mar 27 2009, 19:40

mdaaa sa blocat dar nush dc k am bifat de la inceput
Sus In jos
Continut sponsorizat





cele mai frumoase avatare si semnaturi~~ partea I~~ Empty
MesajSubiect: Re: cele mai frumoase avatare si semnaturi~~ partea I~~   cele mai frumoase avatare si semnaturi~~ partea I~~ Icon_minitime

Sus In jos
 
cele mai frumoase avatare si semnaturi~~ partea I~~
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
antic cafe :: Concurs/Licitatii :: Avatar&sign&posting-
Mergi direct la: