antic cafe
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bine ati venit in situl in care se aduna fanii An Cafe!NYAPPY o(≧∀≦)o!

 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Nyappy cu pupici roz

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Sayuri
Moderator
Sayuri



Nyappy  cu pupici roz Empty
MesajSubiect: Nyappy cu pupici roz   Nyappy  cu pupici roz Icon_minitimeMar Mar 24 2009, 21:38

Eu sunt Janina ...dar prefer pseudonimu' Sayuri ...poi is din Brashov ...musik preferata j-rock , rock , punk(mai putzin) sh j-pop (nu prea moolt ) ....culorile care imi pl is roz , mov , albastru ,verde sh galben ...sunt bruneta cu ochii caprui , zodia Rac affraid ca shi Kanono:X : Razz
De le Antic Cafe ...cel mai moolt imi plac Kanon shi Bou-kun
Poi cam atat despre mn ....Nyappy Smile



Tokio Hotel, Cinema Bizarre ,Avril ,Kanon Wakeshima ,Fall out boy ,sh mooltzi altzii las' k mai postez shi maine dak am timp:*


Ultima editare efectuata de catre Sayuri in Mar Mar 24 2009, 21:57, editata de 1 ori
Sus In jos
Cafekko-girl
Admin
Cafekko-girl



Nyappy  cu pupici roz Empty
MesajSubiect: Re: Nyappy cu pupici roz   Nyappy  cu pupici roz Icon_minitimeMar Mar 24 2009, 21:49

welcome!pai ce sa zic...ce alte trupe iti plac?(inafara de an cafe)si...succes la postat si no spam...chiar daca e aproape imposibil... Razz
Sus In jos
(...[Ayu]...)
Moderator
(...[Ayu]...)



Nyappy  cu pupici roz Empty
MesajSubiect: Re: Nyappy cu pupici roz   Nyappy  cu pupici roz Icon_minitimeJoi Mar 26 2009, 18:39

Welcome Janina/Sayuri!So...cati ani ai?
NYAPPY POSTING AND NO SPAM!
Sus In jos
Sayuri
Moderator
Sayuri



Nyappy  cu pupici roz Empty
MesajSubiect: Re: Nyappy cu pupici roz   Nyappy  cu pupici roz Icon_minitimeJoi Mar 26 2009, 19:30

thx shi mdaa fara spam Razz
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nyappy  cu pupici roz Empty
MesajSubiect: Re: Nyappy cu pupici roz   Nyappy  cu pupici roz Icon_minitime

Sus In jos
 
Nyappy cu pupici roz
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Nyappy !!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
antic cafe :: Despre noi :: Membrii noi-
Mergi direct la: