antic cafe
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bine ati venit in situl in care se aduna fanii An Cafe!NYAPPY o(≧∀≦)o!

 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 regulamentul forumului

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Cafekko-girl
Admin
Cafekko-girl



regulamentul forumului Empty
MesajSubiect: regulamentul forumului   regulamentul forumului Icon_minitimeVin Mar 20 2009, 21:23

nu am reguli foarte dure,iar daca ati mai vizitat alte forumuri sunt sigura ca deja cunoasteti regulile:
-nu folositi limbaj vulgar
-nu jigniti pe nimeni,dar mai ales trupa an cafe
-fara double posting...accept doar cu conditia ca cele doua posturi sa fie prea diferite si sa nu poate fi rezolvat cu EDIT...nu uitati,editul e prietenul vostru...:-P
-nu postati mesaje foarte scute de genul : "dragutz" "lol" "da,si eu"...incercati sa argumentati un pic raspunsurile...
-incercati sa postati unde trebuie.de exemplu,nu puneti un totpic cu "ce parere aveti despre an cafe" la rubrica jocuri...lol
-inafara de admin,si moderatori nimeni nu are voie sa scie cu majuscule(doar cateva cuvinte sau o propozitie) sau cu rosu
cam asta ar fi tot...nyappy posting >.<!


Ultima editare efectuata de catre Cafekko-girl in Dum Mar 29 2009, 16:03, editata de 1 ori
Sus In jos
(...[Ayu]...)
Moderator
(...[Ayu]...)



regulamentul forumului Empty
MesajSubiect: Re: regulamentul forumului   regulamentul forumului Icon_minitimeMar Mar 24 2009, 20:59

Sunt foarte bune regulile si chiar nu sunt dure!Eu sunt de acord cu ele,cel putin eu! Very Happy
Sus In jos
Sayuri
Moderator
Sayuri



regulamentul forumului Empty
MesajSubiect: Re: regulamentul forumului   regulamentul forumului Icon_minitimeMar Mar 24 2009, 21:27

is fff de acord ...ale mele is putzin mai dure ... Rolling Eyes
Sus In jos
Cafekko-girl
Admin
Cafekko-girl



regulamentul forumului Empty
MesajSubiect: Re: regulamentul forumului   regulamentul forumului Icon_minitimeMar Mar 24 2009, 21:46

pai eu le-am facut asa de simple pentru ca ma cam enerveaza siturile cu reguli foarte dure...si oricum,nu mi-au venit alte idei... Smile)
Sus In jos
Sayuri
Moderator
Sayuri



regulamentul forumului Empty
MesajSubiect: Re: regulamentul forumului   regulamentul forumului Icon_minitimeMar Mar 24 2009, 21:49

aahhham ....trebuie sa mai bag shi yo cva mai tembel de la mn Razz noop?


Ultima editare efectuata de catre Sayuri in Joi Mar 26 2009, 20:21, editata de 1 ori
Sus In jos
DarkGirl

DarkGirl



regulamentul forumului Empty
MesajSubiect: Re: regulamentul forumului   regulamentul forumului Icon_minitimeMier Mar 25 2009, 19:54

Ah,regulile astea sunt super pe langa alte manuscrise care ma iau ametelile @_@
Sus In jos
Sayuri
Moderator
Sayuri



regulamentul forumului Empty
MesajSubiect: Re: regulamentul forumului   regulamentul forumului Icon_minitimeVin Mar 27 2009, 21:22

uite ...ma gandeam ca restul persoanelor sa nu cumva sa scrie cu roshu sh cu MAJUSCULE(se face exceptzie la cateva cuv ...sau o prop )
sooo eshti de acord? lol!
Sus In jos
Cafekko-girl
Admin
Cafekko-girl



regulamentul forumului Empty
MesajSubiect: Re: regulamentul forumului   regulamentul forumului Icon_minitimeDum Mar 29 2009, 15:56

Da!sunt total de acord....vrei sa spui restu persoanelor...adica inafara de mine?
Sus In jos
Sayuri
Moderator
Sayuri



regulamentul forumului Empty
MesajSubiect: Re: regulamentul forumului   regulamentul forumului Icon_minitimeDum Mar 29 2009, 15:58

dap in afara de tn shi de mn sh Ayu ...adik au voie numai moderatorii shi Adminu'
Sus In jos
Continut sponsorizat





regulamentul forumului Empty
MesajSubiect: Re: regulamentul forumului   regulamentul forumului Icon_minitime

Sus In jos
 
regulamentul forumului
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
antic cafe :: Organizare :: regulament-
Mergi direct la: