antic cafe
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bine ati venit in situl in care se aduna fanii An Cafe!NYAPPY o(≧∀≦)o!

 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 totul despre yuuki

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Cafekko-girl
Admin
Cafekko-girl



totul despre yuuki Empty
MesajSubiect: totul despre yuuki   totul despre yuuki Icon_minitimeVin Mar 20 2009, 20:32

stiu ca la majoritatea lumii nu-i prea place de yuuki,dar totusi,e un tip amuzant,iar daca restul trupei crede ca se potrivesc,ar trebui sa acceptam si noi,nu-i asa?(sau asta era doar parerea mea? -.-')
deci...postati tot ce stiti despre yuuki afro
Sus In jos
Sayuri
Moderator
Sayuri



totul despre yuuki Empty
MesajSubiect: Re: totul despre yuuki   totul despre yuuki Icon_minitimeJoi Mar 26 2009, 19:58

poi nu shtiu prea moolte despre el .... Suspect desigur ...am cva ptr el : " auzi dragule da-tzi jos ochelarii aia peruca aia creatza( krek peruca e ) shi palariile shi dupaia mai vb " sfatu' meu ar fi moolt mai sweet
scratch
Sus In jos
Caroline

Caroline



totul despre yuuki Empty
MesajSubiect: Re: totul despre yuuki   totul despre yuuki Icon_minitimeJoi Mar 26 2009, 21:17

Mie imi plac la Yuuki ca e cret..si nici eu nu cred ca e par..ci doar o peruca xD
Ma rog..problema mi se pare a fi la ochelari...aia chiar ma seaca...X____X
In rest e ok....^^
Sus In jos
DarkGirl

DarkGirl



totul despre yuuki Empty
MesajSubiect: Re: totul despre yuuki   totul despre yuuki Icon_minitimeJoi Mar 26 2009, 21:19

Ah de ce va luati de bietul baiat?=)) asa e stilul si moda =)) Oshare kei may ^^
Sus In jos
Cafekko-girl
Admin
Cafekko-girl



totul despre yuuki Empty
MesajSubiect: Re: totul despre yuuki   totul despre yuuki Icon_minitimeJoi Mar 26 2009, 21:20

dap..stiu ca e oshare kei..dar totusi...ar trebui sa renunte la peruca...parerea mea...
Sus In jos
Caroline

Caroline



totul despre yuuki Empty
MesajSubiect: Re: totul despre yuuki   totul despre yuuki Icon_minitimeJoi Mar 26 2009, 21:21

DarkGirl a scris:
Ah de ce va luati de bietul baiat?=)) asa e stilul si moda =)) Oshare kei may ^^
Oshare kei, oshare kei insa sa te imbraci cu stil e una si stupid e alta X___X
Nu zic ca stilul lui Yuuki e indiscutabil insa ochelarii aia...xD
Sus In jos
DarkGirl

DarkGirl



totul despre yuuki Empty
MesajSubiect: Re: totul despre yuuki   totul despre yuuki Icon_minitimeJoi Mar 26 2009, 21:22

Stiu dear si pe mine ma cam seaca ca nu ii pot vedea ochii dar asta e....eh vrea sa mearga pe strada linistit nu sa sara lumea la el =)) si daca isi ascunde infatisarea ca vedeta pe strada poate merge normal ^^ ma rog
Sus In jos
Cafekko-girl
Admin
Cafekko-girl



totul despre yuuki Empty
MesajSubiect: Re: totul despre yuuki   totul despre yuuki Icon_minitimeJoi Mar 26 2009, 22:01

da,poate..dar...totusi,ati vazut mesajul de pe myspace,de la el pt fani?
Citat :
HELLO AND KON-NICHI-WA ! THIS IS YOUKI. DON’T MIND THE WAY I LOOK. BECAUSE IT’S THE HEART THAT MATTERS. I STILL GOT A LOT TO LEARN BUT I’M READY TO GO ! THANKS FOR YOUR SUPPORT.

that's so funny....
Sus In jos
Sayuri
Moderator
Sayuri



totul despre yuuki Empty
MesajSubiect: Re: totul despre yuuki   totul despre yuuki Icon_minitimeVin Mar 27 2009, 21:19

hmmm mdaaa ...yo vreau asha sa fie el ...natural ..fara peruca sh ochelari Laughing
fiecare e cum vrea ,,,
Sus In jos
Continut sponsorizat





totul despre yuuki Empty
MesajSubiect: Re: totul despre yuuki   totul despre yuuki Icon_minitime

Sus In jos
 
totul despre yuuki
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» totul despre miku
» totul despre fostul ghitarist

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
antic cafe :: An Cafe :: Yuuki-
Mergi direct la: